Непристоен предлог до играчите на Реал
Понеделник, 29 Април 2013 20:56

FannyОд Милано пристигна интересна понуда до играчите на Реал Мадрид, но овој пат не станува понуда за купување на Кака од управата на Милан, туку од вечно контроверзниот... Марио Балотели кој е уверен дека кралскиот клуб неможе да се врати од резултатскиот дебакл кој го претрпеа во Дортмунд.Балотели е убеден дека резултатот од 4-1 е недостижен за играчите на Реал Мадрид, па дури и им понуди облог во кој ја вклучи својата девојка Фани.

"Доколку успеат да се изборат за финалето во Лигата на прваците, сите играчи на Реал може да спијат со мојата девојка" изјавил Балотели.Уште еден начин Балотели да биде во центарот на вниманието на медиумите, но покрај вакви изјави неможе да не му успее. Останува на играчите на Реал да се потрудат да видиме дали е човек кој си стои на својот збор.

Непристоен предлог до играчите на Реал
  Testosterone Enanthate 400There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. What makes Viagra Strips better than other forms of this medicine is its easiness of usage.
  • Настани
  • Музика
  • Спорт
  • Филм
>>11.07.2014 Portal
Space Wire, Live
>>11.07.2014 Hauz Bar
Беличанска Трио
>>11.07.2014 Lektira
Brass Brothers
>>11.07.2014 Positive
DjFace / ANDREJ GJOSEV
>>11.07.2014 Rascekor
Latino Fiesta / Ricardo Hernandez & Petar 4
>>12.07.2014 Positive
D.j. Rondevu New York
>>12.07.2014 Hauz Bar
Owl Night Long
>>13.07.2014 Positive
Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar LATINO
Број 1 на светските листи 106.6 fm:

Australia: Black Eyed Peas - Meet Me Halfway
Austria: Robbie Williams - Bodies
Belgium: K3 - Mamase!
America: Jay Sean Feat. Lil Wayne - Down
Canada: The Mission District - So Over You Ep
Denmark: Alphabeat - The Spell
Holland: K3 - Mamase!
Finland: Jarkko Martikainen - Polte Paratiisiin
France: Tom Frager And Gwayav - Lady Melody
Ireland: Cheryl Cole - Fight For This Love
Italy: Noemi and Fiorella Mannoia - L'amore Si Odia
New Zealand: Ke$Ha - Tik Tok
Norway: Kent - Tontarna
Portugal: The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Spain: Nelly Furtado - Manos al aire
Sweden: Darin - Viva La Vida
Switzerland: Robbie Williams - Bodies
Uk: Cheryl Cole - Fight For This Love
Germany: Robbie Williams - Bodies
Argentina: Nelly Furtado - Manos al aire
Brazil: Lady GaGa - Paparazzi
Luxembourg: Robbie Williams - Bodies
Romania: David Guetta and Kelly Rowland - When Love Takes Over
Chile: Lady Gaga - Poker Face
Turkey: Madonna - Celebration
Poland: Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Ice Age 4: Continental Drift
The Hunger Games
Madagascar 3: Europe's Most Wanted