Роденденски СМС пораки
Четврток, 25 Февруари 2010 23:55

На денешен ден пред xx години е родено едно прекрасно бебенце со кое Земјата доби непроценлив дар. На таа неверојатна особа и посакувам среќен роденден и еден прекрасен ден...

повеќе...
 
СМС пораки 10
Четврток, 21 Јануари 2010 21:27

Нека оваа порака стигне до тебе, нека те гушне место мене, нека те бакне на овој ден и нека ти посака-СРЕЌЕН РОДЕНДЕН.

повеќе...
 
Љубовни СМС пораки 1
Четврток, 19 Ноември 2009 22:40
Кога ја погледнав твојата прекрасна насмевка, допрев нежната рака, срцето засекогаш ми остана твое... Ќе бидам пламен кој никогаш не гасни... пламен кој гори на твојата љубов.
повеќе...
 
СМС пораки 9
Недела, 13 Септември 2009 16:50

Жената е како дебалансиран куршум: влегува низ срцето, поминува преку џебот, а ти излегува преку носот.

повеќе...
 
СМС пораки8
Петок, 15 Мај 2009 11:31

Сакам да ти испратам нешто слатко, секси, но има еден проблем не ме собира во дисплејот...

повеќе...
 
СМС пораки7
Четврток, 16 Април 2009 11:10

Немој да ме гледаш додека те гледам, зашто другите ќе помислат дека ние се сакаме, а ние само се гледаме.

повеќе...
 
СМС Пораки 6
Понеделник, 05 Јануари 2009 00:41
Кога би сакала да сакам би го сакала оној што ќе ме сака и што ќе сака да биде сакан од онаа што ќе го сака.
повеќе...
 
СМС Пораки 5
Понеделник, 05 Јануари 2009 00:35
Патувај порако моја, ако таа спие разбуди ја, ако таа учи, бакни ја, ако е тажна развесели ја, а ако е со друг тресни ја!
повеќе...
 
СМС Пораки 4
Понеделник, 05 Јануари 2009 00:33
Ти си коцка шекер, но бидејќи јас повеќе сакам шекер во прав, те чукав цела вечер!
повеќе...
 
СМС Пораки 3
Понеделник, 05 Јануари 2009 00:27

Ако некој проба да не раздели и измеѓу нас да изгради ѕид, вети ми дека заедно ќе крадеме цигли!

повеќе...
 
«СтартПретходна12СледнаКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Drostanolone PriceIn particular, Texas Payday Loans can cater to the needs of its residents. But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra influence on blood clots.
  • Настани
  • Музика
  • Спорт
  • Филм
>>11.07.2014 Portal
Space Wire, Live
>>11.07.2014 Hauz Bar
Беличанска Трио
>>11.07.2014 Lektira
Brass Brothers
>>11.07.2014 Positive
DjFace / ANDREJ GJOSEV
>>11.07.2014 Rascekor
Latino Fiesta / Ricardo Hernandez & Petar 4
>>12.07.2014 Positive
D.j. Rondevu New York
>>12.07.2014 Hauz Bar
Owl Night Long
>>13.07.2014 Positive
Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar LATINO
Број 1 на светските листи 106.6 fm:

Australia: Black Eyed Peas - Meet Me Halfway
Austria: Robbie Williams - Bodies
Belgium: K3 - Mamase!
America: Jay Sean Feat. Lil Wayne - Down
Canada: The Mission District - So Over You Ep
Denmark: Alphabeat - The Spell
Holland: K3 - Mamase!
Finland: Jarkko Martikainen - Polte Paratiisiin
France: Tom Frager And Gwayav - Lady Melody
Ireland: Cheryl Cole - Fight For This Love
Italy: Noemi and Fiorella Mannoia - L'amore Si Odia
New Zealand: Ke$Ha - Tik Tok
Norway: Kent - Tontarna
Portugal: The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Spain: Nelly Furtado - Manos al aire
Sweden: Darin - Viva La Vida
Switzerland: Robbie Williams - Bodies
Uk: Cheryl Cole - Fight For This Love
Germany: Robbie Williams - Bodies
Argentina: Nelly Furtado - Manos al aire
Brazil: Lady GaGa - Paparazzi
Luxembourg: Robbie Williams - Bodies
Romania: David Guetta and Kelly Rowland - When Love Takes Over
Chile: Lady Gaga - Poker Face
Turkey: Madonna - Celebration
Poland: Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Ice Age 4: Continental Drift
The Hunger Games
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Последно Вицеви

Застанува полицаец автобус во кој се наоѓаат четориесет Јеховини сведоци. Влегува внатре и го прашува возачот:
- Па добро што е ова?

повеќе...
 

Одат две плавуши во театар и прашуваат на каса:
Извинете имате карти?
Касиерката прашува: За Хамлет?
Плавушите: Не, не за нас...

повеќе...
 

Разговараат дечко и девојка и дечкото и вика на девојката: можи да те викам Ева?
Девојката одговара: Можи, а зошто?
Па дека ми си прва.
А девојката вели: А јас можи да те викам Пежо?
Дечкото: А зошто?
Девојката: Дека ми си 207-ми...

повеќе...

Последно Муабет

Екслузивно и изворно ви ја пренесуваме жалбата која стигна од еден пенис до управата, во други земји ова би се третирало како мобинг, но погледнете каков одговор...

повеќе...
 

Малку хумористичен поглед на тоа како се зборува во светот, а како истата реченица би била кажана кај нас.

Во светот:
Драг колега, долго време не сме се виделе.

повеќе...
 

Жените може да се прогласат за најдобар хардверски Firewall на светот, не верувате, прочитајте го следното мошне едноставно објаснување.

1. Една човечка келија содржи 75MB генетски информации.

повеќе...

Последни СМС пораки

На денешен ден пред xx години е родено едно прекрасно бебенце со кое Земјата доби непроценлив дар. На таа неверојатна особа и посакувам среќен роденден и еден прекрасен ден...

повеќе...
 

Нека оваа порака стигне до тебе, нека те гушне место мене, нека те бакне на овој ден и нека ти посака-СРЕЌЕН РОДЕНДЕН.

повеќе...
 
Кога ја погледнав твојата прекрасна насмевка, допрев нежната рака, срцето засекогаш ми остана твое... Ќе бидам пламен кој никогаш не гасни... пламен кој гори на твојата љубов.
повеќе...