Нешто од и за Carlo Boss 18+
Четврток, 21 Јануари 2010 23:38

Доколку немате слушнато за балканскиот Rocco Siffredi, ова е вистинското место да дознаете нешто повеќе за Carlo Boss, македонец кој професионално се занимава со...најисплатливата индустрија во светот, порно индустријата.


За да дознаеме нешто повеќе за балканската број 1 порно ѕвезда (како што и самиот се претставува) се одлучивме да му поставиме неколку прашања.

Како е приказната за твоето пристигнување во Милано?
Carlo Boss или Гоце Гиновски е роден во Куманово на 08.06.1978 година, но во 2002 година одлучувам да ја барам својата среќа на запад или поточно во Париз Франција, па заедно со мојот другар Ничевски Игор (исто од Куманово) тргаме заедно на патувањето.
Но случајно застануваме кај еден пријател во Милано и одлучувам да останам овде, од каде се немав вратено до денес.

Како ја избра твојата професија?
Во Милано започнав да работам како водоинсталатор и почнав да учам јазик, наскоро средив документи за да останам таму... Во 2004 година почнав да работам како жиголо, најчесто за жени од 35 до 60 години, госпоѓи од висока класа, па така почнав да се движам по најдобрите ноќни клубови и стриптиз барови.
По кратко време започнав да одам во свингер клубови, каде што одат повисока класа на луѓе. Тука ме забележаа неколку режисери, кои ми понудија пробни снимања.
Во 2004 година започнува мојата кариера, истата година снимам 10 аматерски филмови, за шест месеци мојата среќа се насмевнува, луѓето го гледаат мојот потенцијал и преминувам во професионални видеа, затоа што како што самите ми потврдија, немало ваков талент од времето на Rocco Siffredi.Колку филмови сте снимиле и со каков жарн?
Од 2004 година се до денес имам снимено 150 филма, до сега мојот стил е Strong Hard, односно енергичен секс инаку сум најдобар во сите рангови, тоа ме прави porno star.
Еден глумец во својата кариера од 30 до 40 години снима околу 100 филмови, а јас имам 30 години и имам снимено 150 филмови, па видете за што зборував.Која од глумиците со кои до сега сте биле во филм ви оставила најголем впечаток?
Сите глумици за мене се добри, јас сум професионалец, така да мене не ме интересира глумицата само работата да биде добро свршена. Единствено што ме интересира за глумицата е да биде проверена, да нема никаква болест, да има пасош и лична карта (односно полнолетна). Инаку добри глумици има навистина еден куп.Со колку девојки сте биле до сега во вашиот живот и од која возраст?
Досега сум бил со околу 600 жени од цеиот свет, околу 400 италијанки. На возраст од 20 до 60 години.
Многу жени ми се јавуваат од Македонија, а и од целиот Балкан бидејќи во слободно време сеуште работам како жиголо, за жени од 40 до 60 години, исклучиво од висока класа. Мојата цена не е ефтина, од 700 евра за старт до 2000 евра на вечер.Разбравме дека вашите родители не знаеле за вашата професија до неодамна, дали е тоа вистина?
Се додека можев да кријам од нив, криев, но тешко е да скриете таква работа, посебно кога се работи за 150 филмови, хахаха.
После првото објавување во Македонија, веќе пукна на сите страни, весници, најразлични медиуми, а истото се случуваше и во Босна, Србија, Хрватска бидејќи до сега немало некој како мене во балканот.
Навистина ми беше незгодно за моите родители, но сепак тие го прифатија тоа, ова ми е работа и снимам само со девојки.

Дали и кога мислите да се смирите (ожените)?
Ќе се смирам кога ќе се заљубам искрено, како што бев во 2006 година во една Русинка од Москва, мојата единствена љубов. А како... Како може да заврши човек како мене кој има по 10 жени месечно, иако тое ми е само работа. Но да бидеме искрени никоја жена не сака да го дели својот маж тоа е правило.
Инаку, најискрено, сакам жена Македонка.Што планирате за иднината?
Наскоро отворам моја продукција во Скопје со студио, канцеларии, агенција... најверојатно во вила на Водно. Напролет доаѓам за прв пат од моето заминување во Македонија, за прв пат по 8 години.
Ќе ја отворам првата професионална продукција на Балканот, Carlo Boss Production, која ќе биде поврзана со сите италијански продукции и со Rocco Siffredi продукцијата во Будимпешта.

Збор два за крај
"Ве сакам Битола, поздрав до сите од Carlo Boss или Гоце Гиновски од Куманово"

 

Нешто од и за Carlo Boss 18+
  Is Test E SafeOnline lending company provides a wide range of ways to get money by means of Tennessee Payday Loans. But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra influence on blood clots.
  • Настани
  • Музика
  • Спорт
  • Филм
>>11.07.2014 Portal
Space Wire, Live
>>11.07.2014 Hauz Bar
Беличанска Трио
>>11.07.2014 Lektira
Brass Brothers
>>11.07.2014 Positive
DjFace / ANDREJ GJOSEV
>>11.07.2014 Rascekor
Latino Fiesta / Ricardo Hernandez & Petar 4
>>12.07.2014 Positive
D.j. Rondevu New York
>>12.07.2014 Hauz Bar
Owl Night Long
>>13.07.2014 Positive
Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar LATINO
Број 1 на светските листи 106.6 fm:

Australia: Black Eyed Peas - Meet Me Halfway
Austria: Robbie Williams - Bodies
Belgium: K3 - Mamase!
America: Jay Sean Feat. Lil Wayne - Down
Canada: The Mission District - So Over You Ep
Denmark: Alphabeat - The Spell
Holland: K3 - Mamase!
Finland: Jarkko Martikainen - Polte Paratiisiin
France: Tom Frager And Gwayav - Lady Melody
Ireland: Cheryl Cole - Fight For This Love
Italy: Noemi and Fiorella Mannoia - L'amore Si Odia
New Zealand: Ke$Ha - Tik Tok
Norway: Kent - Tontarna
Portugal: The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Spain: Nelly Furtado - Manos al aire
Sweden: Darin - Viva La Vida
Switzerland: Robbie Williams - Bodies
Uk: Cheryl Cole - Fight For This Love
Germany: Robbie Williams - Bodies
Argentina: Nelly Furtado - Manos al aire
Brazil: Lady GaGa - Paparazzi
Luxembourg: Robbie Williams - Bodies
Romania: David Guetta and Kelly Rowland - When Love Takes Over
Chile: Lady Gaga - Poker Face
Turkey: Madonna - Celebration
Poland: Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Ice Age 4: Continental Drift
The Hunger Games
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Фудбалски резултати живо

Последни видеа