Видео: Домаќинка на LSD
Петок, 20 Септември 2013 20:19

LSDПо многубројните сведочења на различни луѓе во раните 50-ти за ефектот на LSD врз нивното рассудување на работите и одлуките, начините на кои се тестираа дрогите...

повеќе...
 
Поубавата страна на Еуро 2013 во Словенија
Петок, 20 Септември 2013 19:08

Red FoxesRed Foxes или "Црвените лисици" е танцовата екипа од Украина која ја забавува публиката на Европското кошаркарско првенство во Словенија оваа година на паузите...

повеќе...
 
Секс позиција - Лотус
Петок, 20 Септември 2013 00:22

Секс позиција - ЛотусПреминуваме на малку поинтимна позиција, нешто во кое двата партнери може да уживаат и да бидат тотално релаксирани без да се грижат дали ќе ја погодат позицијата или не...

повеќе...
 
Видео: Explosive Band - Земи го
Петок, 20 Септември 2013 00:01

Земи гоНеколку пати се предомислувавме дали да го поставиме видеото на нашиот портал. За негова промоција малку можеби доцниме, за да зборуваме околу квалитетот на песната...

повеќе...
 
Видео: Откриена ајкула која оди
Среда, 04 Септември 2013 20:50

Ајкула која одиВо водите на источна Индонезија е откриена нова врста на ајкула која со помош на мали и тенки нозе и пераите се движи по дното а морето. Станува збор за кафеаво-бела...

повеќе...
 
Видео: Hot Shots календар за 2014
Недела, 01 Септември 2013 15:09

Hot Shots Calendar 2014Hot Shots е наменет за сите оние кои сакаат оружје и убави жени. Значи доколку припаѓате на категоријата која ја споменавме претходно оваа статија е наменета за вас...

повеќе...
 
Фото: Најглупавите автопортрети на интернет
Недела, 01 Септември 2013 14:57

АвтопортретиОткако "паметните телефони" ги заменија фото апаратите и социјалните мрежи станаа "најкул" местото за дружење, интернетот веќе премина во нова димензија, димензија во која...

повеќе...
 
Фото: Широк Сокак во Бело - 2013
Среда, 28 Август 2013 13:57

Широк Сокак во БелоПо трет пат во Битола присуствувавме на најголемата забава во нашиот град, "Широк Сокак во Бело", настанот кој ја обои Битола во вечер која останува за паметење...

повеќе...
 
Шест години BitolskaSema.com.mk
Среда, 28 Август 2013 00:00

Шест години Битолска ШемаНаполнавме и шест години на интернет мрежата, шест години исполнети со пријатели, поддржувачи, посетители и случајни минувачи кои се најзаслужни за нашето постоење...

повеќе...
 
Кико Апостоловски - Numbers Mean Nothing
Вторник, 27 Август 2013 01:10

Numbers Mean NothingДоколку минатиот микс кој ви го претставивме од Кико Апостоловски ви се допадна, сигурни сме дека ќе бидете воодушевени и од најновото дело на Кико со наслов "Numbers Mean Nothing"...

повеќе...
 
«СтартПретходна12345678910СледнаКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Buy TurinabolFlorida Payday Loans can help you in trying times, but be sure to know the laws necessary for your loan application. There are also a lot of other privileges for return customers. Men buy Viagra Gold online not to wait till the lucky event happens but to enjoy each sex act because Viagra effect lasts up to 36 hours!
Банер

ЦигараЛичностите кои утрото го започнуваат со цигара, а пред...

Што сакаат женитеДо сега на нашиот сајт имаме...

Кратка фризураМодерна и доста женствена, кратката...

повеќе... повеќе... повеќе...
  • Настани
  • Музика
  • Спорт
  • Филм
>>11.07.2014 Portal
Space Wire, Live
>>11.07.2014 Hauz Bar
Беличанска Трио
>>11.07.2014 Lektira
Brass Brothers
>>11.07.2014 Positive
DjFace / ANDREJ GJOSEV
>>11.07.2014 Rascekor
Latino Fiesta / Ricardo Hernandez & Petar 4
>>12.07.2014 Positive
D.j. Rondevu New York
>>12.07.2014 Hauz Bar
Owl Night Long
>>13.07.2014 Positive
Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar LATINO
Број 1 на светските листи 106.6 fm:

Australia: Black Eyed Peas - Meet Me Halfway
Austria: Robbie Williams - Bodies
Belgium: K3 - Mamase!
America: Jay Sean Feat. Lil Wayne - Down
Canada: The Mission District - So Over You Ep
Denmark: Alphabeat - The Spell
Holland: K3 - Mamase!
Finland: Jarkko Martikainen - Polte Paratiisiin
France: Tom Frager And Gwayav - Lady Melody
Ireland: Cheryl Cole - Fight For This Love
Italy: Noemi and Fiorella Mannoia - L'amore Si Odia
New Zealand: Ke$Ha - Tik Tok
Norway: Kent - Tontarna
Portugal: The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Spain: Nelly Furtado - Manos al aire
Sweden: Darin - Viva La Vida
Switzerland: Robbie Williams - Bodies
Uk: Cheryl Cole - Fight For This Love
Germany: Robbie Williams - Bodies
Argentina: Nelly Furtado - Manos al aire
Brazil: Lady GaGa - Paparazzi
Luxembourg: Robbie Williams - Bodies
Romania: David Guetta and Kelly Rowland - When Love Takes Over
Chile: Lady Gaga - Poker Face
Turkey: Madonna - Celebration
Poland: Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Ice Age 4: Continental Drift
The Hunger Games
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Фудбалски резултати живо

Последни видеа