AVG Anti-Virus Free Edition 2012
Вторник, 03 Јули 2012 20:00

AVG анти вирусОсновната верзија на бесплатниот AVG анти-вирус е анти malware и анти spyware систем кој овозможува сигурна заштита и безбедност на корисниците на интернет...

повеќе...
 
Firefox веќе се појави со нова верзија
Вторник, 21 Јуни 2011 18:25

Како што претходно најавија и ветија од Mozilla, за околу шест месеци од нивното последно издание на еден од најпознатите прелистувачи на светот се појави и нова верзија...

повеќе...
 
CCleaner - хигиеничар за вашиот компјутер
Среда, 10 Ноември 2010 00:05

CCleaner е бесплатен софтвер кој ви помага да го оптимизирате и исчистите вашиот компјутер, но во исто време и да ја подесите и приватноста на истиот...

повеќе...
 
YouTube Downloader v. 2.5.4
Понеделник, 19 Април 2010 20:19

Сигурно сте биле во ситуација да сакате да земете некое клипче од YouTube, видео спот, песна или слично кое ви се допаѓа, а не сте можеле да го направите истото...

повеќе...
 
Digsby, IM, Email, Социјални мрежи, се во едно
Четврток, 15 Април 2010 19:40

Digsby претставува апликација која во себе содржи IM, преку која можете да проверите маил и да се дружите со своите пријатели на социјалните мрежи...

повеќе...
 
Превземете бесплатно Opera 10.50
Среда, 03 Март 2010 01:32

Новата Opera 10.50 според многу корисници е најбрзиот прелистувач кој моментлно постои на пазарот, и кој можете да го превземете и да го користите сосема бесплатно...

повеќе...
 
Firefor 3.6 vs. Google Chrome 4.0
Четврток, 28 Јануари 2010 19:12

Само неколку дена по објавувањето на најновото издание на Firefox, верзијата 3.6 со свое издание произлезе и конкурентниот прелистувач од Google, Google Chrome 4.0...

повеќе...
 
Превземете го бесплатно новиот OFFICE 2010
Недела, 06 Декември 2009 10:35

Микрософт им овозможи на сите заинтересирани корисници бесплатно превземање и користење на следната генерација на нивниот пакет Office 2010.

повеќе...
 
Најбрзиот прелистувач, Safari 4
Петок, 12 Јуни 2009 22:25

Веќе официјално e објавен за превземање прелистувачот на Apple, Safari 4 кој долго време беше во бета верзија која и самата носеше мноштво...

повеќе...
 
Нов Internet Explorer 8
Недела, 29 Март 2009 15:55
Пред околу две недели на пазарот се појави новиот и подобрен Internet Explorer 8, најверојатно како одговор на се помоќните...
повеќе...
 
«СтартПретходна123456СледнаКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Test Prop EodThere are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra influence on blood clots.
  • Настани
  • Музика
  • Спорт
  • Филм
>>11.07.2014 Portal
Space Wire, Live
>>11.07.2014 Hauz Bar
Беличанска Трио
>>11.07.2014 Lektira
Brass Brothers
>>11.07.2014 Positive
DjFace / ANDREJ GJOSEV
>>11.07.2014 Rascekor
Latino Fiesta / Ricardo Hernandez & Petar 4
>>12.07.2014 Positive
D.j. Rondevu New York
>>12.07.2014 Hauz Bar
Owl Night Long
>>13.07.2014 Positive
Zoki Conga, Dadoni Trumpet & Dj Mikar LATINO
Број 1 на светските листи 106.6 fm:

Australia: Black Eyed Peas - Meet Me Halfway
Austria: Robbie Williams - Bodies
Belgium: K3 - Mamase!
America: Jay Sean Feat. Lil Wayne - Down
Canada: The Mission District - So Over You Ep
Denmark: Alphabeat - The Spell
Holland: K3 - Mamase!
Finland: Jarkko Martikainen - Polte Paratiisiin
France: Tom Frager And Gwayav - Lady Melody
Ireland: Cheryl Cole - Fight For This Love
Italy: Noemi and Fiorella Mannoia - L'amore Si Odia
New Zealand: Ke$Ha - Tik Tok
Norway: Kent - Tontarna
Portugal: The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Spain: Nelly Furtado - Manos al aire
Sweden: Darin - Viva La Vida
Switzerland: Robbie Williams - Bodies
Uk: Cheryl Cole - Fight For This Love
Germany: Robbie Williams - Bodies
Argentina: Nelly Furtado - Manos al aire
Brazil: Lady GaGa - Paparazzi
Luxembourg: Robbie Williams - Bodies
Romania: David Guetta and Kelly Rowland - When Love Takes Over
Chile: Lady Gaga - Poker Face
Turkey: Madonna - Celebration
Poland: Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Ice Age 4: Continental Drift
The Hunger Games
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Последно Коктели

Состојки:

45 ml Руска Вотка
20 ml Disaronno Amaretto
45 ml бело какао
45 ml крем од банани
90 ml крем по избор ...

повеќе...
 

Состојки:
45 ml Светол Рум
45 ml Disaronno Amaretto
130 ml сок од ананас
20 Ml сок од цитрон ...

повеќе...
 

Состојки:
15 ml Amaretto
15 ml Какао крем
15 ml Ликер од бело чоколадо
Чоколаден сируп ...

повеќе...

Последни препорачани

Доколку негогаш сте се нашле во потреба на некоја слика која што ја имате во мала димензија, а истата неможете да ја пронајдете според клучни зборови на Google...

повеќе...
 

On-line игра
 

Видео игри

Последно за Download

AVG анти вирусОсновната верзија на бесплатниот AVG анти-вирус е анти malware и анти spyware систем кој овозможува сигурна заштита и безбедност на корисниците на интернет...

повеќе...
 

Како што претходно најавија и ветија од Mozilla, за околу шест месеци од нивното последно издание на еден од најпознатите прелистувачи на светот се појави и нова верзија...

повеќе...
 

CCleaner е бесплатен софтвер кој ви помага да го оптимизирате и исчистите вашиот компјутер, но во исто време и да ја подесите и приватноста на истиот...

повеќе...